Ciltteki Faydaları

SARKMALARDA MÜKEMMEL SONUÇ

Göğüslerinde, gerdanlarında, kol ve basenlerinde cilt dokuları sarkmış katlamalı hal almış kişiler İncir Çekirdeği Yağı tam sizin için..

Sarkmış bölgelerinize sürerek alacağınız sonuca siz bile şaşıracaksınız.Sarkmalarda, kırışıklıklar ve çizgilerde mükemmel sonucu göreceksiniz

DOĞUM ÇATLAKLARINDAN KURTULUN

Kadınların kabusu olan çatlaklar artık tarihe karışıyor. Doğum sonrası deforme olan vücutta oluşan çatlaklar kadınların en çok sıkıntı çektikleri konular arasında yer alıyor.

İncir çekirdeği yağını kullanarak doğum sonrası oluşan deforme vücutta büyük sonuçlar alınıyor.Çatlakların iyileşmesi; Doku yapısı ve çatlağın durumuna göre iyileşme süreci 3 ile 6 hafta arasında değişiyor.Hem koruyucu hem de yeni başlayan çatlakları önleyici etkiye sahip olan incir çekirdeği yağı yoğun çatlak bakımını da sağlıyor.

GÖZ ALTI MOR HALKALAR KAZAYAKLARI KIRIŞIKLIKLAR

Göz altı morluklarından, kazayakları ve kırışıklıklardan kurtulmak artık çok kolay

İncir Çekirdeği yağı hem kısa sürede etkili sonuç almanızı sağlar hem de cildinize zararı olmaz. Göz altı morluklarından,kazayakları ve kırışıklıklardan kurtulmak istiyorsanız İncir Çekirği Yağı size yeter. Gece ılık su ile yüzünüzü yıkayınız ve İncir Çekirdeği Yağını ince bir tabaka halinde cildinize sürünüz. Çok kısa zamanda farkı göreceksiniz. NELERE DİKKAT EDELİM ? Beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Çünkü göz altı morluklarını vücutta birikmiş toksinlerden oluşur. Bu yüzden kahve, alkol ve sigara gibi zararlı alışkanlıklarınızı azaltmalısınız. Sabah kahvaltılarını düzenli yapmalı ve sağlıklı yiyecekler yemelisiniz. Her gün, düzenli olarak su içmelisiniz. Su, vücuttaki toksinlerin kolayca dışarı atılmasına yardımcı olur. Cildi gençleştirir ve cilt lekelerinin kaybolmasını sağlar. Göz bölgenize aşırı makyaj yapmaktan kaçının. Böylece cildinizin hava almasını sağlamış olursunuz..

SİYAH ÖLÜ NOKTALARA ELVADA

Siyah noktalar, oksitlenmiş kir ve ölü hücrelerin cilt gözeneklerini tıkamasından dolayı oluşur. Cildin görünüşünün mat, cansız ve sağlıksız olmasına neden olur.Siyah noktalarınızı temizlemek için sıkmak kesinlikle doğru bir yöntem değildir. Siyah noktaları temizleyebilmek için öncelikle gözenekleri açmamız gerekiyor. Bunun için en iyi yol buhar banyosudur. Başınızın üstüne bir çarşaf veya havlu örterek geniş bir kaba koyduğunuz sıcak suyun buharına yüzünüzü tutun. 5-10 dakika bekledikten sonra siyah noktalarınız üzerine incir çekirdeği yağını sürün.Farkı hissedin.

Peeling Etkisi
Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için cildinize her gün yatmadan önce incir çekirdeği yağı keyfini yaşatın. Siz tatlı bir uyku çekerken incir çekirdeği yağı cildinizi yeni güne hazırlasın. Peeling etkisiyle cildinizi ölü hücrelerden kurtarıp, sıkılaştırıcı etkisiyle, güzelliğinizle etrafınızı büyüleyin.
Cilt Sıkılaştırma
İncir Çekirdeği Yağı içerisinde bulunan E vitamini sayesınde cildinizi sıkılaştırır. Sarkmalarınızı önler.
Kırışıklıklara Son
Cilt güzelliğiniz için doğal bitkisel ürün tercih ediyorsanız size tek başına incir çekirdeği yağı yeter. Cildinizin rengini, parlaklığını ve tazeliğini artıran incir çekirdeği yağı ile cildiniz daha sıkı ve daha diri hale gelecek. Kırışıklıklarınız son bulacak.